THE ULTIMATE GUIDE TO 500 KIşILIK LOKMA FIYATı

The Ultimate Guide To 500 kişilik lokma fiyatı

The Ultimate Guide To 500 kişilik lokma fiyatı

Blog ArticleLokma Döktürmek İstiyorum diyorsanız işinin ehli ustalarımızın yaptığı lokmaları tercih edebilirsiniz. Lezzetli lokmaları tek kullanımlık tabaklarda sunarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

1000 Kişilik Lokma Dağıtımı ve diğer özel talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gerek hayır işleri için gerekse ikramlık olarak sizler de İstanbul genelinde lokma dağıtabilirsiniz.

Taziye Lokması, Osmanlı döneminden beri halkımızım yerine getirdiği en eski geleneklerimizden biridir. Sizler de vefat eden yakınlarınızın ardından misafirlerinize veya dilediğiniz yerdeki vatandaşlara taziye lokması dağıtabilirsiniz.

Lokma fiyatlarına dahil olan diğer bir hizmet ise organizasyon sürecine yönelik lojistik ve ekipman sağlanmasıdır. Bu kapsamda, masa ve sandalyelerin temini, masa düzenlemelerinin yapılması, servis ekipmanlarının sağlanması gibi hizmetler yer alır.

Lokmalar, kızartıldıktan sonra sıcak şerbete atılarak şerbeti çekecek şekilde marine edilir. Şerbet sayesinde lokmalar tatlandırılır ve daha lezzetli hale gelir.

Özellikle Cuma namazı sonrası çok fazla ilgi bulan hayır lokması hizmetlerimiz, hayır sahiplerinin çAlright sayıda dua alabilmesine olanak sağlamaktadır. İstanbul hayır lokması hizmetimiz müşterilerimizin talep ettikleri adres ve saatlerde tam olarak hizmetlerini başlatmaktadır.

Arnavutköy hayır lokması dağıtılabilen en kalabalık meydanları ve camileri olan bir ilçemizdir.

Gayet temiz güler yüzlü insanlar zamanında gelip hızlıca hazırlanıp dağıtıldı. Sorunsuz temiz hizmet bekleyen herkese tavsiye ederim

Şerbeti hazırlayın: Şerbet için şeker ve suyu bir tencereye koyun ve kaynamaya başlayana kadar karıştırın. Kaynadıktan sonra ocağı kısın ve ten dakika daha kaynatmaya devam edin.

Lokma Döktürmek İstiyorum diyorsanız işinin ehli devamını oku ustalarımızın yaptığı lokmaları tercih edebilirsiniz. Lezzetli lokmaları tek kullanımlık tabaklarda sunarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

2010 Yılından bu yana hijyen esaslı ürettiğimiz Hayır Lokmalarımız siz hayır severler için üretiyor ve sevdiklerinizin adına dağıtım hizmeti sunmmaktayız. Kaliteli ve hijyenikliğe önem veriyor Hazır paket ve sunumlarımızla sizlerin hizmetine sunuyoruz. Hayır Lokması Dağıtımımızı belirtilen nokta ve hijyeni dağıtım kabı ile sizlerin huzurunda sıcak sıcak profesyonel ekibimiz ile dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Pilav dağıtımı esnasında aracımızdaki ses siteminde Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve İlahi okunarak. Kim adına dağıtım yapılıyorsa LED ekranda ismi yazılarak hizmet vermekteyiz. İstanbul'un Her bölgesinde lokmacı ve hayır lokması olarak lokma dağıtımı yapıyor. İstanbul lokma döktürmek isteyenler için lokma arabamız ile birlikte lokma tatlısı dökümü yapıyoruz.

Lokma tatlısının ekonomik olması ve herkes tarafından beğenilerek tüketilmesi; hayır ikramları için bu tatlıyı en popüler seçim yapmaktadır. Toplumumuzun her kesiminden aile; akrabaları ve yakınları advertına ikramda bulunmak için hayır lokmasını tercih ediyor.

İnsanlarla paylaşmay wellı seven ve bunu hayır amaçlı yapmak isteyen herkes lokma dağıtımı yapabilir. Ölen bir yakınınız için, dini günlerde veya özel bir kutlamada sevdiklerinizle birlikte hayrınızın bereketli olmasına niyet edebilirsiniz.

Bir lokma organizasyonunda tüketim miktarlarını belirlemek için öncelikle kaç kişilik bir davet olduğunu tespit etmek gerekmektedir. Bu durumda, 500 kişilik bir organizasyon düşünelim. Ancak unutulmamalıdır ki bazı misafirlerin yanlarında refakatçi getirebileceği, bazılarının yemek yemediği veya bazılarının ise fazlasıyla yemek yediği durumlarda değişiklikler olabilir.

Lokma dağıtımı Mevlit softwareının bir parçası olabilir. Cenaze mevlitlerinde ise merhumun advertisementı mobil stantlarda LED ışıklarla tabelaya yansıtılıyor.

Report this page